Na ZAHRADĚ Věžky se rozhodně nudit nebudete

Na ZAHRADĚ Věžky se rozhodně nudit nebudete

Zahrádkářské výstavy již nelákají pouze na svůj bohatý sortiment, ale i na doprovodný program. Ten se stal nedílnou součástí všech akcí a naše snaha zaměřit se na všechny věkové skupiny nese své ovoce.

I letos tomu nebude jinak. Na výstavu Zahrada Věžky Jaro 2020 jsme si pro Vás připravili škálu nejrůznějších vystoupení, a to nejen hudebních. Již tradičně se každý den na hlavním podiu objeví kapela, která svým repertoárem neurazí, a naopak po duši pohladí mladé rodiče i prarodiče v nejlepších letech.

Své dvacáté výročí s námi oslaví dechová hudba Rozmarýnka. Zahraje nám skupina Motýl Band, kterou jste mohli vidět na TV Šlágr, skupina Milenium, která svou energií a velice širokým repertoárem strhne k tanci všechny posluchače, a výstavu uzavře svým vystoupením známá dechová hudba Bludověnka.

Hlas, co Vás ochromí, krásné texty vlastní tvorby či lidové písně nám tento velmi talentovaný zpěvák předvede 1. 5. 2020.  Není to nikdo jiný než pan Jiří Zonyga s kapelou. Jiří Zonyga je vítěz soutěže X Factor 2008 a muzikálový zpěvák s hlasem jako zvon, účinkující v těch nejznámějších muzikálech.

Dalším významným hostem bude pan Jiří Březík, který spolupracuje se zvučnými jmény jako je Zagorová, Gott, Hůlka, Vondráčková apod. Jiří Březík je zpěvák, skladatel, korepetitor a hlavně muzikant tělem i duší. Svou hudební show nám předvede 2. 5. 2020. Bezesporu je na co se těšit.

Svou sílu nám ukáže Železný Zekon! Tento pán trhá telefonní seznamy na počkání a je držitelem nejen několika českých rekordů, ale své zápisy má i v Guinnesově knize rekordů.

A na duši nás pohladí pohádka pro nejmenší návštěvníky, kterou uvidíme v Dětském světě, odkud si odneseme i balonek od hodného Balonkového Klauna.

Čeká nás ještě spousta dalších zajímavých vystoupení, ale přece je nebudeme prozrazovat všechny najednou… Přijeďte se raději podívat.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×