Odpovědi na Vaše dotazy

Odpovědi na Vaše dotazy

Přinášíme speciál: Odpovědi na otázky!

Denně máme několik desítek telefonátů od návštěvníků, kteří se zajímají o to, jak bude celá akce probíhat. Přinášíme Vám proto přehled nejčastějších otázek a odpovědí

 

Koná se výstava?

Výstava Zahrada Věžky je oficiálně zrušená, kvůli epidemii viru COVID-19. Obec Věžky se na základě připravovaného projektu rozhodla spustit akce FARMÁŘSKÝCH TRHŮ.

Kdy je akce?

Farmářské trhy se konají v termínu 28. 4. – 3. 5. 2020, od 9 – 16 hodin a vstupné i parkovné jsou zdarma. Celá koncepce farmářského trhu se bude konat v parku a v přilehlém areálu multifunkčního hřiště (zde o výstavách bývá doprovodný program). Parkoviště budou fungovat tak, jak jste zvyklí.

Prodávané zboží

Je nutné si uvědomit, že Farmářské trhy nejsou zahrádkářská prodejní výstava. Trhů se nemohou účastnit naši polští prodejci. Ale i přesto se zúčastní několik desítek prodejců s rozmanitým zbožím. Jako jsou zahradníci s přísadami, jahodami, letničkami, bylinkami, skalničkami, ovocnými stromečky a dalšími květinkami, řemeslníci se svými výrobky, pekárny, prodejci s masnými produkty, paštikami, sýry, hořčicemi, koláči a dalšími nejen sladkými lákadly. Vybírat si bude opravdu z velké spousty zboží. Není se čeho bát.

Hygienická opatření

Situaci rozhodně nebereme na lehkou váhu. Platí u nás tedy již zažitá opatření a vstup do areálu je povolen pouze s rouškou a rukavicemi. Nutné jsou bezpečné rozestupy. Celý areál budeme v průběhu dne dezinfikovat. Zvýšená hygienická opatření budou i na toaletách.

Občerstvení

Z nařízení vlády je zakázáno na farmářských trzích prodávat občerstvení k přímé konzumaci. To znamená, že veškeré potraviny budou řádně zabaleny a uzavřeny a jsou určené k domácí spotřebě.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×