Podzimní výstava proběhla v omezeném režimu

Podzimní výstava proběhla v omezeném režimu

Náš rok pomyslně zakončuje podzimní výstava, která se koná poslední víkend v září. I letos tomu nebylo jinak. Je pravdou, že do poslední chvíle jsme nevěděli, zda se akce bude moci konat nebo jestli ji budeme muset zrušit.

Přípravy na podzimní Zahradu Věžky, která měla letos poprvé podtitul výstava, probíhaly do poslední chvíle na plné obrátky. Připraven byl hudební doprovodný program, kdy mimo jiné s námi měla oslavit své dvacáté výročí dechová hudba Rozmarýnka. Připravovali jsme výstavu drobného zvířectva a letos jsme chtěli spojit výstavu zemědělské techniky s expozicí řezaných květin. Bohužel situace se neustále vyvíjela a my jsme museli operativně reagovat.

Nakonec se nám podařilo uspořádat akci, kde jste si mohli nakoupit od stromečků, květinek až po ručně dělané keramické výrobky. Na cestu domů jste si pak mohli zakoupit něco dobrého na zub. 

Připravili jsme pro Vás malou podzimní expozici a výstavu nejen zemědělské techniky, čítající malé i velké traktory, sekačky a mulčovače, ale představili jsme Vám i nový obecní přírůstek - hasičské vozidlo.

I přes nepřízeň počasí jsme nebyli zklamaní a poslední letošní akci jsme si všichni užili v přátelském duchu.

 

 

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×