Jarní Farmářské a zahradnické trhy proběhly úspěšně

Jarní Farmářské a zahradnické trhy proběhly úspěšně

Je mnohaletou tradicí se na přelomu dubna a května přijet podívat do Věžek na zahrádkářskou výstavu Zahrada Věžky. Letos tomu nebylo jinak. Mezi 28. dubnem a 2. květnem do Věžek sjelo bezmála 15 000 návštěvníků. V areálu zámeckého parku si mohli nakoupit vše, co do zahrádky potřebují. Od okrasných květin, ovocných i okrasných stromků a keřů, cibulovin, bylinek, skalniček, kaktusů i přísad. Pro mlsouny jsme zase napekli koláče, vdolečky, frgále, trubičky, trdelníky a perníky. A ti z Vás, kteří nejsou na sladké, si mohli pochutnat na sýrech, klobásách, uzeninách, paštikách či ovoci a zelenině. 

Akce byla v menším rozsahu, než je zvykem, což bylo zapříčiněno vládním omezením o prodeji. Ale i přes všechny útrapy jsme nakonec pomyslně zvítězili a akci si užili. Spokojenost nebyla pouze na straně naší, ale i na straně prodejců, jejichž spokojenost lze měřit vyprodanými stánky, a na straně návštěvníků, kde se nadšení pro věc měří počtem nákupních tašek. 

Pro návštěvníky byla připravena soutěž o věcné ceny a vstupenky na rok 2022 a Léto 2021. Nejmenší návštěvníci si mohli dlouhé chvíle ukrátit luštěním jarního dětského kvízu, kde nejedna otázka dala zabrat i rodičům, kteří se do luštění vrhli nadšeně se svými dětmi. 

Nezbývá nám nic jiného, než poděkovat návštěvníkům za účast a podporu a prodejcům za nadšení a milé úsměvy, které kolem sebe šířili.

Těšíme se na Vás zase v létě v termínu od 30. 7. do 1. 8. 2021! 

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×