Zahrada Věžky se na jaře těšila přízni mnoha návštěvníků

Zahrada Věžky se na jaře těšila přízni mnoha návštěvníků

Jak bývá již tradicí, když se duben vlévá do května, sjíždí se do malé vesničky u Kroměříže tisíce nadšených tváří. Právě tento čas totiž patří tradiční a oblíbené zahrádkářské výstavě Zahrada Věžky. Letos připadl termín konání na 27. 4. - 1. 5. 2022. 

Akce to byla vstutku vydařená. Na natěšené návštěvníky čekalo více jak stovka prodejců s nejrůznějším zbožím. Vystaveno bylo vše od květin a stromků, přes dřevěné hračky, keramické výrobky, dekorace, pracovní náčiní do domu i zahrady, až po chutné potraviny z pekáren, cukráren či uzenářství.

Kdo navštívil budovu staré sýpky, mohl se pokochat krásou jarních květin, či obdivovat mistrovskou práci českých řezbářů a studentů Střední školy nábytkářské a obchodní Bystřice pod Hostýnem, která zde vystavovala závěrečné práce svých studentů. Nesměl chybět zábavný kvíz pro děti, který s oblibou luští i dospělí. U podia, kde každý den zněly tóny krásných písní byla k vidění hasičská technika, kterou si návštěvníci mohli prohlédnout z blízka i s odborným výkladem.  V dětském světě pak na ty nejmenčí čekalo malování na obličej, skákací hrad, jízda na ponících nebo zábavné kolektivní hry. 

Celé akci přálo počasí - slunce svítilo, na nebi se sice občas mihl malý mráček, ale jak se rychle objevil, tak rychle i zmizel. 

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se k nám vydali, nakoupili a podpořili tak nejen nás, ale i naše prodejce. Těšíme se na Vás opět v létě 5. - 7. srpna.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×