Léto prozáří tisíce barev

Léto prozáří tisíce barev

Letní měsíce bývají často spojovány s prázdninami, výlety, dovolenými a hlavně odpočinkem. Pokud se Vám nechce jezdit za výlety přes celou republiku, máme pro Vás výbornou zprávu. Od 4. do 6. srpna proběhne ve Věžkách u Kroměříže letní zahrádkářská výstava Zahrada Věžky, která se již roky těší oblibě nejen babiček a dědečků, ale i mladých rodin. Čím to je? 

Zahrada Věžky nabízí kromě rozmanitého výběru květin, krasných i ovocných stromků, dekorací, keramiky, košíků nebo třeba nářadí i bohatý doprovodný program pro malé i velké návštěvníky. Abychom zabavili děti, když maminky nakupují, máme v našem Dětském světe o zábavu postaráno. Zručnější děti si mohou něco vyrobit nebo si nechat namalovat něco pěkného na obličej. Připravené bývají hmatové stezky, čichací hádanky, outdoorové hry nebo moderovaný program. Společně s rodiči si projdou výstaviště, kde budou hledat otázky do dětského kvízu, který luští rádi děti i dospělí. 

Pro milovníky hudby bude jako obvykle připraven hudební doprovodný program, kdy nám zahrají DH Boršičanka nebo DH Rozmarýnka. Společně pak všichni můžou obdivovat krásy rozkvetlých květin v expozici ve staré sýpce. 

Těšíme se na Vás od  4. - 6. srpna 2023 každý den od 9 do 16 hodin. 

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×