Podzimní výstava je očekávanou akcí sezóny

Podzimní výstava je očekávanou akcí sezóny

Zahrádkářská podzimní výstava Zahrada Věžky je očekávanou akcí, která nabízí návštěvníkům řadu zajímavostí. Tato zahradnická a hobby prodejní výstava konaná v zámeckém parku ve Věžkách u Kroměříže je oblíbenou akcí návštěvníků všech věkových kategorií. Výstava představuje širokou škálu zahradnických produktů, včetně květin, rostlin a zahradnického nářadí, a nabízí návštěvníkům možnost odnést si s sebou plnou náruč květin. Podzimní výstava je známá svou romantickou parkovou atmosférou, která celé akci dodává na kouzlu.

Program akcí a aktivit zahrádkářské podzimní výstavy Zahrada Věžky se každý rok liší. Od 28. září do 1. října si mohou návštěvníci na výstavě zakoupit vše potřebné pro svůj dům a zahradu. Výstava navíc nabízí zábavné aktivity pro celou rodinu, takže je to skvělý den pro všechny.

Vystavovatelé a jejich vystavené produkty jsou vrcholem podzimní výstavy. Návštěvníci se mohou dozvědět o nejnovějších zahradnických trendech a technikách a získat inspiraci pro své vlastní zahrady.„Výstava má své specifické a neopakovatelné kouzlo a je tak jedinečným zážitkem, na který se návštěvníci každý rok těší,“ říká manažerka akce. Letos se tak návštěvníci mohou těšit na hudební produkce oblíbených nejen dechových kapel, zábavné kvízy a hry pro děti, malování na obličej nebo květinovou expozici ve staré sýpce, u které se budeme možná i trošku bát.

Těšíme se na Vás od 28. září do 1. října každý den od 9 do 16 hodin.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×