Jarní výstava klepe na dvěře

Jarní výstava klepe na dvěře

Nadšení zahrádkáři a milovníci zeleně se mohou těšit na jedinečnou událost, která přinese inspiraci pro letošní sezonu. Zahrada Věžky otevře své brány 1. května a těšit z ní se budeme moci do neděle 5. května.

Zahrada Věžky je známá svým bohatým a rozmanitým sortimentem rostlin, zahradního náčiní, řemeslných výrobků a mnoha dalších produktů od českých i zahraničních vystavovatelů. V nabídce nebudou chybět přísady, muškáty, skalničky, trvalky, bylinky nebo ovocné a okrasné stromy a keře, vyvýšené záhony, dřevěné pergoly, zahradní nářadí, košíky nebo řemeslné výrobky. 

Naši návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program. Pro děti je připraven dětský kvíz a zábavný program plný her a tvoření, milovníci hudby ocení pěknou písničku a ve staré sýpce mohou obdivovat krásu kvetoucích květin v naší expozici s názvem Paleta květů. 

„Zahrada Věžky není jen výstavou, ale i místem pro setkání a výměnu zkušeností se zahrádkáři, nadšenci i profesionály. Jsme nadšeni, že je můžeme opět přivítat a sdílet s nimi lásku k přírodě a zahradničení,“ říká manažerka výstavy Pavlína Majdová.

Těšíme se na Vás od 1. května do 5. května každý den od 9 do 16 hodin.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×