Jarní Zahrada Věžky přilákala tisíce návštěvníků

Jarní Zahrada Věžky přilákala tisíce návštěvníků

Slunce zářilo vysoko nad parkem, kde se právě odehrávala oblíbená akce pro všechny zahrádkáře a milovníky zeleně – Zahrada Věžky 2024. Ta se konala od 1. května do 5. května a přilákala množství nadšených návštěvníků, kteří přišli objevit nové trendy, inspiraci a užít si příjemný den v přírodě.

Krásná návštěvnost byla znát hned při vstupu na výstaviště. Lidé se shlukovali kolem prodejních stánků, obdivovali rozmanité druhy rostlin a vyslechli si odborné rady od zkušených zahradníků. Atmosféru doplňovaly nejen teplé sluneční paprsky, ale také živá hudba, která hrála nejen dechové melodie, ale i moderní skladby. Ve staré sýpce byla skryta expozice řezaných květin, která nejednomu návštěvníkovi poskytla potěšení z barev a rozmanitých vůní.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří přišli sdílet svou vášeň a zájem o zahradničení. Vaše přítomnost udělala z výstavy nezapomenutelný zážitek. Rovněž patří velký dík všem prodejcům a vystavovatelům, kteří se podíleli na úspěchu této akce a přispěli k bohatství nabídky rostlin, nejen zahradního vybavení a přinesli i novou inspiraci.

Zahrada Věžky se stala místem setkání milovníků přírody, kde se sdílely zkušenosti, poznatky a radosti ze zelených oáz. Ať už jste začátečníkem, pokročilým zahrádkářem nebo prostě jen milovníkem krásné přírody, výstava nabídla něco pro každého.

A tak zářilo slunce nad Zahradou Věžky, ať už si návštěvníci odnášeli nové rostliny, nápady nebo jednoduše jen radost ze společného dne stráveného v krásné atmosféře. Děkujeme vám všem za vaši účast a těšíme se na setkání opět na letní výstavě, která se koná od 2. do 4. sprna 2024!

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×