Co očekávat

Jaro nám klepe na dveře, a to je nejvyšší čas začít plánovat, jak si letos zvelebíme naše zahrady a zahrádky, co je třeba doplnit na skalky a co dobrého bychom si dali, abychom si mohli udělat nejen zeleninové záhonky plné chutí, vůní a vitaminů.

 Všechno, co k tomu potřebujete najdete u nás na výstavě Zahrada Věžky, která pro Vás své brány otevře 27. dubna a nakoupit si budete moci každý den od 9 do 16 hodin až do 1. května.

Naši zahradníci si pro Vás totiž připraví nespočet přísad, různých druhů jahod, stromů a stromků, skalniček, kaktusů, balkonových květin či trvalek. Aby Vaše práce byla jednodušší, můžete se u nás poohlédnout po zahradním náčiní nebo potřebách do domácnosti. Samozřejmostí jsou stánky s dobrým jídlem ať k zakousnutí ve stínu statných platanů nebo na pohodové posezení večer u lahve ovocného vína, které u nás seženete také.

Návštěva Zahrady Věžky není jen o nákupech, ale je to výlet pro celou rodinu. Pro malé i velké je totiž připraven doprovodný program. Děti mohou společně s rodiči luštit oblíbené kvízy, dámy mohou obdivovat krásu květin a pánové se pokochají výstavou techniky. Společně si při dobrém obědě poslechnete nejednu písničku a kdo bude chtít, může si i „skočit v kole“.

Těšíme se na Vás na Zahradě Věžky od 27. 4. – 1. 5. 2022 každý den od 9 do 16 hodin.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×