Co očekávat

Zahrádkářská výstava Zahrada Věžky je očekávanou akcí, která nabízí návštěvníkům řadu zajímavostí. Tato zahradnická a hobby prodejní výstava konaná v zámeckém parku ve Věžkách u Kroměříže je oblíbenou akcí návštěvníků všech věkových kategorií. Výstava představuje širokou škálu zahradnických produktů, včetně květin, rostlin a zahradnického nářadí, a nabízí návštěvníkům možnost odnést si s sebou plnou náruč květin. Zahrada Věžky je známá svou romantickou parkovou atmosférou, která celé akci dodává na kouzlu.

Program akcí a aktivit zahrádkářské  výstavy Zahrada Věžky se každý rok liší. Od 2. do 4. srpna 2024 si mohou návštěvníci na výstavě zakoupit vše potřebné pro svůj dům a zahradu. Výstava navíc nabízí zábavné aktivity pro celou rodinu, takže je to skvělý den pro všechny.

Vystavovatelé a jejich vystavené produkty jsou vrcholem letní výstavy. Návštěvníci se mohou dozvědět o nejnovějších zahradnických trendech a technikách a získat inspiraci pro své vlastní zahrady.„Výstava má své specifické a neopakovatelné kouzlo a je tak jedinečným zážitkem, na který se návštěvníci každý rok těší,“ říká manažerka akce. Letos se tak návštěvníci mohou těšit na hudební produkce oblíbených nejen dechových kapel, zábavné kvízy a hry pro děti, malování na obličej nebo květinovou expozici ve staré sýpce nebo moderovaný zábavný program.

Těšíme se na Vás od 2. do 4. srpna 2024 každý den od 9 do 16 hodin.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×