Co očekávat

Podzim je oblíbený díky nespočtu barev, kterými příroda potěší nejednu romantickou duši. Stromy mění barvu do odstínů, o kterých se nám jen zdá, dozrávají jablka, hrušky, dýně. A my zdobíme okna, děláme krásné výsadby z barevných vřesů a zářivých chryzantém ve snaze se Podzimu alespoň trochu vyrovnat.

 Všechno, co k tomu potřebujete, najdete u nás na výstavě Zahrada Věžky, která pro Vás své brány otevře 28. září a nakoupit si budete moci každý den od 9 do 16 hodin až do 2. října.

Naši zahradníci si pro Vás totiž připraví nespočet krásných květin. Aby Vaše práce byla jednodušší, můžete se u nás poohlédnout po zahradním náčiní nebo potřebách do domácnosti. Samozřejmostí jsou stánky s dobrým jídlem ať k zakousnutí ve stínu statných platanů nebo na pohodové posezení večer u lahve ovocného vína, které u nás seženete také.

Návštěva Zahrady Věžky není jen o nákupech, ale je to výlet pro celou rodinu. Pro malé i velké je totiž připraven doprovodný program. Děti mohou společně s rodiči luštit oblíbené kvízy, dámy mohou obdivovat krásu květin a pánové se pokochají výstavou techniky. Společně si při dobrém obědě poslechnete nejednu písničku a kdo bude chtít, může si i „skočit v kole“.

Těšíme se na Vás na Zahradě Věžky od 28. 9. - 2. 10. 2022 každý den od 9 do 16 hodin.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×