O nás

Jsme pořadatelé jedné z největších tradičních zahrádkářských výstav na Moravě. Zahrádkaření je s Věžkami pevně spjato už více než 150 let, kdy se v zámecké zahradě pěstovala zelenina, ovoce, byly zde skleníky a tehdejší majitelé panství nechali vysadit rozlehlý anglický park. Zahrádkářské výstavy mají v obci tradici už 45 let. V té době zde místní zahrádkářský svaz pořádal první výstavu ovoce, zeleniny a drobného ptactva.

vezky_mapa.jpg (JPG 293.45 kB)

Každoročně si nezaměnitelnou atmosféru výstavy pod širým nebem v rozkvetlém věžeckém parku přijde vychutnat téměř 50 000 lidí. Park se nachází v srdci malebné obce Věžky u Kroměříže a třikrát ročně se promění v místo, kde se setkávají milovníci přírody, zahrádkaření, tradic, živé hudby a odpočinku.

Nejdůležitější pro nás je, aby se u nás návštěvníci cítili příjemně, společně s námi i vystavovateli si užili neformální atmosféru a rádi se k nám vraceli. Zahrádkářská výstava není jen místem, kde si můžete pořídit květiny, dřeviny a vybavení pro vaši zahradu, ale i místem, kde potkáte své přátele, odpočinete si od každodenních starostí, zaposloucháte se do tónů živé hudby a ochutnáte regionální potraviny. Nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky. Pod platanem javorolistým pro ně máme nachystané hry, soutěže, zábavný i lehce naučný program.

Těšíme se na Vás.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×