Letní výstava

Letní výstava

Letní ZAHRADA Věžky se ponese ve stylu dožínek

Hledáte v horkých letních dnech trochu stínu, kam byste se schovali před slunečními paprsky? Přijďte k nám do krásného historického parku a navštivte naši výstavu ZAHRADA Věžky LÉTO 2019. Těšíme se na Vás od 1. - 4. 8. od 9 do 16 hodin. V parku najdete nejen vystavovatele se širokým sortimentem všeho, co potřebuje Vaše zahrada, ale i Dětský svět se spoustou her a zábavy a venkovní expozici Dožínky – tajemství obilí. Čekají na Vás květinové vazby ve stylu dožínek, slaměná zvířátka v životní velikosti a naaranžované klasy obilí. Z úrody uvidíte ovoce, zeleninu, květiny a v sýpce si prohlédnete kroje. Zkrátka všechno, co k oslavě sklizně patří.

„Na naší výstavě si nakoupíte vše, co je potřeba k obdělávání zahrady, pěstování ovoce, zeleniny i květin. Abyste mohli sklidit úrodu, potřebujete se o ni dobře starat. Proto připravujeme expozice ve stylu Dožínek,“ říká manažerka výstav Božena Kubjatková.

A až si prohlédnete všechny stánky a nakoupíte, můžete v sýpce obdivovat výstavu řezaných květin, tentokrát lilií a mečíků. Doplní je květinové vazby ve stylu dožínek a kroje. Na nejmenší čeká Dětský svět plný her a zábavy, milovníci dechovek si poslechnou oblíbené kapely a nově u nás najdete k prohlédnutí i prodeji výstavu drobného zvířectva.

Přijeďte do Věžek u Kroměříže, těšíme se na Vás od 1. - 4. 8. od 9 do 16 hodin.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×