Podzimní výstava

Díky ZAHRADĚ Věžky sklidíte tu nejlepší úrodu

Co zasejete, to také sklidíte. Kde jinde platí tohle rčení více, než právě v zahrádkaření. Celý rok se staráte o záhonky, zaléváte, hnojíte, přesazujete a kypříte půdu, abyste pak sklidili skutečné plody celoročního snažení. A právě proto pro Vás na zahrádkářské výstavě ZAHRADA Věžky PODZIM 2019 chystáme venkovní expozici s názvem Plody z naší zahrady. U nás uvidíte to nejlepší z letoší úrody našich zahrádkářů.

„Zahrádkaření se opět vrací do módy. I mladé rodiny, které si pořídí domek na vesnici, mají často i zahradu. Navíc spousta lidí si raději vypěstuje ovoce a zeleninu na vlastní zahradě, než aby ji koupila v obchodních řetězcích. Právě proto připravujeme naší venkovní expozici, abychom inspirovali zahrádkáře v tom, co si mohou na zahradě vypěstovat,“ sdělila manažerka výstav Pavlína Majdová. 

V sýpce bude opět expozice řezaných květin, a to lilií, jiřin a gladiol. Květiny doplní výběr plodů z naší zahrady. Zahrádkáři se u nás nejen inspirují, zároveň si u našich vystavovatelů zakoupí vše, co potřebují k vypěstování té nejlepší zeleniny, ovoce a k obdělávání zahrady. Pro nejmenší návštěvníky připravíme Dětský svět plný her a zábavy a pro milovníky živé hudby zahrají oblíbené dechové kapely.

Mějte přehled o našich výstavách, odebírejte náš newsletter.

Facebook YouTube Instagram

×
×